KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6961582
nr 696 1582
Akvarell
Sign, 1800-tal, 45x33
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 9 maj 2011
kl 19:04:33
100 kr
200 kr
300 kr
950 kr
550 kr
850 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)